Daniel Wellington PL

Similar programs
  • Cookie lifetime 30 Tage

Program information

Witamy w programie partnerskim Daniela Wellingtona!

Danielwellington.com to jeden z wiodących światowych sklepów internetowych oferujący stylowe zegarki, bransoletki i biżuterię o ponadczasowym designie, które pasują na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy zostaniesz zaproszony na lepsze wydarzenie, zagrać w tenisa, czy cieszyć się słonecznym dniem na plaży, Daniel Wellington jest idealnym uzupełnieniem.

Po co współpracować z Danielem Wellingtonem?

Znana marka z silnie konwertującym e-commerce
Wysokiej jakości produkty w kategoriach zegarki, pierścionki, bransoletki i naszyjniki - pasują do wszystkiego, od codziennych po imprezowe!
Darmowa wysyłka i niska stopa zwrotu
Damy Ci też świetną prowizjęDarmowa wysyłka i niska stopa zwrotu

Zasady dotyczące SEM i linków sponsorowanych

Reklamodawca ma całkowicie zamknięte zasady dotyczące słów kluczowych. Zabrania się zatem kupowania znaku towarowego reklamodawcy, własnych znaków towarowych reklamodawcy oraz pisowni lub błędnej pisowni tych słów. Zabronione jest również kierowanie ruchu bezpośrednio do reklamodawcy poprzez zakup linków sponsorowanych, niezależnie od słów. Należy je uwzględnić jako wykluczające słowa kluczowe. Jeśli złożysz ofertę, żadne odszkodowanie nie zostanie wypłacone.

Blog reklamowy i media społecznościowe

Jeśli jesteś influencerem, nie zaakceptujemy Cię w tym programie, współpracujemy tylko z influencerami za pośrednictwem naszego platformowego brandbassadora. Radzimy aplikować tam.


Jedna z poniższych opcji musi być wyraźnie wskazana na górze działań i we wszystkich miejscach, w których używane są linki reklamowe.

1) Jeżeli część postu zawiera linki Adtraction, musi być reklamowana u góry „Post zawiera reklamy poprzez linki reklamowe dla x”. *

2) W przypadku postów, które są całkowicie poświęcone konkretnemu reklamodawcy / reklamodawcom, post powinien być oznaczony u góry napisem „Post reklamuje x i zawiera linki reklamowe”. *

3) Alternatywne tagowanie reklam: „Płatna współpraca z x”

4) Alternatywne oznaczenie reklamy: „Reklama / Reklama dla x” *

x = wpisz nazwę reklamodawcy, którego reklamujesz

Jeśli tego nie zrobimy, będziemy musieli zakończyć współpracę.

Wyślij e-mail do Wielkiej Brytanii

Zasady Zakupów Google

Zakupy Google nie są dozwolone w programie. Jeśli chcesz pracować z Zakupami Google w programie, wyślij prośbę na adres sebastian.jansson@danielwellington.com.

Zakupy Google muszą być zawsze zatwierdzone przez reklamodawcę.

Dotyczy to wszystkich wyszukiwarek.

Zasady dotyczące kodów rabatowych

NIE wolno używać kodów rabatowych z e-maili, papierowych przesyłek lub z innych reklam, które reklamodawca wysyła bezpośrednio do swoich klientów. Prowizje nie będą wypłacane za sprzedaż wygenerowaną za pomocą tych kodów rabatowych. Z drugiej strony dozwolona jest sprzedaż kodów rabatowych, które reklamodawca przekazuje bezpośrednio za pośrednictwem Adtraction i które są dostępne na żywo w e-sklepie reklamodawcy.

Strategia marki

Reklamodawca działa w oparciu o jasną strategię marki. Ta strategia w połączeniu z adaptacją do grupy docelowej reguluje dobór wydawców. Jeśli reklamodawca nie uzna, że ​​treść „lub profil graficzny” wydawcy jest zgodny ze strategią, aplikacja może zostać odrzucona.

Admitad
Admitad
Admitad is a German IT company headquartered in Heilbronn that develops and invests in services for media buying, increasing sales and attracting customers through online advertising, traffic and content monetization and earnings using a single platform.
Founded 2009-09-01, Lise-Meitner-Str, Heilbronn
Founder Alexander Bachmann
Website