сеть партнёрских программ

Onlinowe gry “Seafight” i "Nostale" wzięli udział w Admitad

Вернуться к списку новостей

Prezentujemy dwóch nowych partnerów Admitad - "Seafight" i "Nostale".

Seafight to przygodowa gra piracka w trybie realtime. System leveli pozwala na bezprzerywowe generowanie indywidulanych map 3D. Kierujesz swoim statkiem w czasie rzeczywistym, a Twoje czynności obserwujesz w 3D. Seafight może również pochwalić się oryginalnym fantazyjnym designem.

W ciągu gry odkrywasz świat mórz i oceanów, walczysz przeciwko wrogim piratom oraz potworom morskim, wybierasz i wyposażasz w amunicję własny statek, szukasz skarbów, a także możesz zostać szczęśliwym posiadaczem 10,000 euro i innych nagród!

Zostań piratem, panem mórz i podnieś Twoją flagę!

Stawka prowizyjna – do $0,38 za 1 rejestrację. 

 

Nostale jest wieloosobową, sieciową gra MMORPG o rewelacyjnej grafice inspirowanej anime.  Ta gra zaprezentowana na rynku polskim przez firmę GameForge 4D wyróżnia się ciekawą fabułą, dynamicznością oraz kolorowością.

Startujesz jako Podróżnik (Adventurer) i poznajesz mechanikę gry. Po osiągnięciu 15 poziomu postaci i 20 poziomu profesji masz możliwość zostania Magiem, Wojownikiem lub Ninją, po czym nabywasz unikalny wachlarz umiejętności. Gra oferuje misje do wykonania (Time Space), po przejściu których dostajesz nagrody i możesz kontynuować przygody.

 Będąc z pozoru bardzo prostą, Nostale dysponuje szeregiem przeciekawych funkcji: np, gracze mogą złapać rożnego rodzaju kreatury i umieszczać je w swoim mieszkaniu (Mini Land). Każda istota może zdobywać własne doświadczenie i posiadać różne uzbrojenia.

Nostale to niekończąca się przygoda!

Reklamodawca płaci do $0, 61 za 1 zarejestrowanego poleconego.

 

Powodzenia!

Вернуться к списку новостей