Bohomoss PL Programa de Afiliación Mexico

Similar programs
  • Cookie lifetime 30 days

Program information

Marka BOHOMOSS powstała w 2015 roku. Zajmuje się projektowaniem kunsztownych, spektakularnych ale także klasycznych i sensualnych kompletów do spania i szlafroków. Produkty od szkicu poprzez dobór tkanin i koronek aż do momentu produkcji wytwarzane są w PolsceMarka powstała z zamiłowania do delikatnych tkanin, zmysłowych koronek oraz perfekcyjnego szycia, które traktowane jest jako dzieło sztuki. Była także odpowiedzią na potrzeby współczesnej, odważnej ale także delikatnej i zapracowanej kobiety, mamy, żony czy młodej dziewczyny poszukującej swojego miejsca na ziemi. Pragnąc pokazać piękno każdej z tych Pań, realizujemy misję marki, którą jest udowadnianie kobietą, że są piękne, wartościowe i bardzo potrzebne światu.

Produkty które promujemy to wyroby kunsztowne, wysokiej jakości i klasy. Zawsze zapakowane w eleganckie, wytworne i gustowne pudełeczko „wyrażające więcej niż tysiąc słów” . Śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że Nasze produkty pobudzają zmysły, działają na wyobraźnię oraz dają każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym życiu. Takimi właśnie projektami zaskakujemy swoje klientki, które po otwarciu pudełka z piżamą i pięknym listem czują się wyjątkowe i docenione.

Kim są Nasze klientki ? To kobiety ambitne, odważne, zdecydowane ale również delikatne i kobiece. Często są to zapracowane mamy, kochające żony, energiczne młode dziewczyny oraz świadome dojrzałe kobiety. To właśnie życie każdej z nich inspiruje Nas do stworzenia piżam , które są symbolem odwagi, miłości oraz kobiecości.

Misją marki BOHOMOSS jest towarzyszyć kobiecie w rozwoju i budowaniu pewności siebie. Począwszy od dobrego snu, po rozwój osobisty i duchowy. Dążenie do poprawy samooceny wśród kobiet, dawanie światu piękna, oferując przy tym komfortowy i unikatowy produkt, na miarę światowych trendów

Używanie nazwy marki jest zabronione!

Negative Keyword Bohomoss PL

 

Admitad
Admitad
Admitad is a German IT company headquartered in Heilbronn that develops and invests in services for media buying, increasing sales and attracting customers through online advertising, traffic and content monetization and earnings using a single platform.
Founded 2009-09-01, Lise-Meitner-Str, Heilbronn
Founder Alexander Bachmann
Website