Hillary-shop UA

  • EPC 1251$
  • Approval rate 87.2%
  • Cookie lifetime 30 days
  • CR 5.4%
  • Avg. hold time 33 days
  • Average payment time 33 days

Information about the Affiliate Program in United States

Hillary Cosmetics - український виробник інноваційної натуральної косметики. За 4 роки існування косметика Hillary вже завоювала визнання і любов сотень тисяч споживачів не тільки в Україні, а й в інших країнах світу.     

У виробництві продукції Hillary Cosmetics ми використовуємо виключно натуральні компоненти від провідних виробників і постачальників органічних косметичних інгредієнтів з Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Данії, США та ін. Ми суворо дотримуємося правил користі та натуральності: в нашій косметиці ви не знайдете продуктів нафтоперероблення, силіконів, синтетичних ароматизаторів і барвників, а також інших шкідливих компонентів. Ми не використовуємо силікони і сульфати, які надають тимчасовий ефект. Наша косметика спрямована на збереження молодості та здоров'я шкіри.
    

Переваги для покупців

Ми створюємо в Україні продукт за найінноваційнішими рецептурами і використовуємо новітні технологічні компоненти, які тільки доступні у світі. Наша косметика не просто не поступається дорожчим імпортним аналогам - вона нерідко перевершує їх за якістю. Водночас наш продукт виробляється в Україні - відповідно, наші операційні витрати набагато нижчі, в продукцію не закладено транспортних витрат і торгових націнок. Завдяки цьому ціни на нашу косметику в п'ять разів нижчі за ціни на аналоги, вироблені в Європі або Кореї.

Більшість компонентів, використовуваних під час виробництва продукції Hillary Cosmetics, пройшли сертифікацію ECOCERT і COSMOS Standard. Ці сертифікати підтверджують натуральність і високу якість інгредієнтів. Здоров'я та безпека наших клієнтів для нас на першому місці.

Ми віримо, що наша праця і праця наших колег по індустрії вже за кілька років зробить бренд Мade in Ukraine престижним і популярним у всьому світі. Косметика Hillary вже сьогодні експортується в 11 країн світу, зокрема в Ізраїль і Тайвань. 

Швидке оформлення та доставка замовлення.
Знижки, акції та подарунки.
Консультації експертів з краси та догляду.
Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн.
Наймиліша Служба Турботи у світі!

Переваги для вебмайстрів

Hillary Cosmetics - це ексклюзивний товар від виробника. Якість нашої продукції - це наша персональна відповідальність. Ми ретельно стежимо за своєю бездоганною репутацією на ринку.

Ми пропонуємо вебмайстрам одні з найвищих виплат на ринку.
Велика кількість привабливих оновлюваних банерів.
Регулярне оновлення лендінгів.
Постійні акції та розширення асортименту.

Ваше завдання - тільки залучити трафік. Всі інші клопоти ми беремо на себе. Відвідувачі не будуть розчаровані ні якістю продукції, ні рівнем обслуговування.

Admitad
Admitad
Admitad is a German IT company headquartered in Heilbronn that develops and invests in services for media buying, increasing sales and attracting customers through online advertising, traffic and content monetization and earnings using a single platform.
Founded 2009-09-01, Lise-Meitner-Str, Heilbronn
Founder Alexander Bachmann
Website