CoolCredit cz Партнерська Програма Україна

Similar programs
  • Cookie lifetime 30 днів
  • CR 0%

Інформація про Партнерську Програму в Україна

Společnost COOLCREDIT je tu pro všechny, kteří se náhle ocitnou v finančním stresu způsobeném nečekanými výdajy. Jako česká firma nabízíme podporu v podobě rychlé nebankovní půjčky až do doby výplaty. O tuto půjčku může požádat každý, kdo je starší 18 let, má stálý příjem a trvalé nebo přechodné bydliště na území České republiky.

Naše půjčky jsou oblíbené především pro svou rychlost – peníze můžete mít na účtu již 10 minut po schválení žádosti. Díky kompletně online procesu žádné zbytečné návštěvy poboček nečekají. Jsme zastánci transparentních úroků, a tedy i férového jednání. Vyřídíme Váš úvěr kdykoliv, i o víkendu a bez nutnosti uvádět důvod půjčky.

Společnost COOLCREDIT se řídí principy zodpovědného půjčování a je držitelem licence České národní banky, což potvrzuje její spolehlivost a důvěryhodnost.

Maximální výše první půjčky může dosáhnout 15 000 Kč. Po jejím úspěšném splacení můžete zažádat o další úvěr až do výše 25 000 Kč. Doba splacení je flexibilní – můžete si ji nastavit dle svých potřeb a možností v rozmezí od 5 do 30 dní.

1. **Nečekané finanční problémy?** Nenechte se chytit nepřipraveni! U nás můžete získat rychlou půjčku až do 15 000 Kč. Do 10 minut od schválení žádosti vám peníze připíšeme na účet. Konec dlouhému čekání na peníze, které potřebujete tady a teď.

2. **Nedostatek peněz do výplaty?** Pokud znáte ten nepříjemný pocit, kdy vám do výplaty zbývají jen drobné a vy si říkáte, jak to vůbec zvládnete, máme pro vás řešení. Díky naší flexibilní půjčce překonáte finanční propast a vydechnete si.

3. **Obáváte se neprůhledných úroků?** My věříme na férové jednání. Velmi si ceníme důvěry našich zákazníků, a proto jsme zastánci transparentních úroků. U nás víte přesně, kolik a kdy budete platit.

4. **Nemáte čas chodit na pobočky během pracovní doby?** My rozumíme tomu, že váš čas je drahocenný. Proto jsme tu pro vás kdykoliv - i o víkendu. A to vše bez nutnosti uvádět důvod půjčky.

5. **Hledáte spolehlivého partnera pro půjčování?** Jsme držiteli licence České národní banky a řídíme se principy zodpovědného půjčování. U nás můžete mít jistotu, že budeme jednat vždy v souladu s pravidly a vašimi zájmy.

Admitad
Admitad
Admitad is a German IT company headquartered in Heilbronn that develops and invests in services for media buying, increasing sales and attracting customers through online advertising, traffic and content monetization and earnings using a single platform.
Founded 2009-09-01, Lise-Meitner-Str, Heilbronn
Founder Alexander Bachmann
Website